South Pacific carnival - Day 2 winners

Day 2 Singles winners

Section 1:  Peter Freestone (Terrigal, 3wins+32)

Section 2:  Paul Sweeny (Corrimal, 3w+14)

Section 3: Scott Bateup (WPWC 3w+15)

Section 4:  John Harriott (Coota Ex Serv 2w +33)

Section 5:  Paul Leckey (North Manly, 3w+41)

Section 6:  Dylan Skinner (Fig RSL, 3w+15)

Section 7:  Lyndon Jenkins (F Meadow, 2w+17)

Section 8:  Jack Forbes (Thirroul, 2w+27)

Section 9:  David Tyrrell (Windang, 3w+23)

Section 10:  Aaron Spears (Warilla, 3w+24)

Section 11:  Brian Jackson (Towradgi, 2w+12)

Section 12:  Jamie Nabbe (Warilla, 3w+26

Section 13:  Warner Jones (Fig RSL, 2w+33

Section 14:  Mal Lyons (Towradgi, 2w+11)

Section 15:  Robbie Baker (Shell, 2w+28)

Section 16: Carlos Hernandez (Windang, 3w+25)

Section 17:  Jesse Noronha (Warilla, 3w+26)

Section 18: Ray Parkes (Towradgi, 3w+29)

Section 19:  Daryl Webster (Thirroul, 2w+19)

Section 20:  Kevin Pepper (Kiama, 3w+35)

Section 21:  N Bezant (Berry, 2w+15)

Section 22:  Erin Smith (Warilla, 3w+25)

Section 23:  Alan Murphy (APark, 3wins+49)

Section 24:  Russell Jack (Warilla, 3w+23)

Section 25:  Noel Davis (Towradgi, 3w+19)

Section 26:  Ted Clarke (Warilla, 3w+26)

Section 27:  Gordon Hiskens (Mborough, 2w+12)

Section 28:  Glenn Taylor (WPWC, 3w+30)

Section 29:  G Hunt (Thirroul, 3w+17)

Section 30:  S Garvey (WPWC, 3w+52)

Section 31:  Jamie Johansen (Towradgi, 3w+35)

Section 32:  Frank Direnzo (FMeadow, 2w+13)

Section 33:  Bob Johnson (Shell, 3w+46)

Section 34:  Dave Caldwell (Huskisson, 3w+39)

Section 35:  Brett Pieper (Fig RSL, 3w+31)

Section 36:  Simon Lyttle (TPoint, 3w+11)

Section 37:  Greg Harkins (The Hills, 2w+30)

Section 38:  Dave Wakeling (Towradgi, 3w+37)

Section 39:  Neville Denham (FMeadow, 3w+30)

Section 40:  Nathan Joannou (WPWC, 2w+21)

Section 41:  John Green (TPoint, 3w+51)

Section 42:  Bernie Harding (Bulli, 2w+25)

Section 43:  Shane Lucas (Corrimal, 3w+28)

Section 44:  John Curtis (Towradgi, 3w+42)

Section 45:  Julio Posados (St JPark, 3w+36)

Section 46:  Mick Japundza (WPWC, 3w+16)

Section 47:  Warren Hopley (Mounties, 2w+23)

Section 48:  Matthew Searle (Merrylands, 3w+35)

Section 49:  Michael Clarke (Cabramatta, 3w+35)

Section 50:  James Webster (Mooloolaba, 3w+23)

Section 51:  Damien Lateo (Woonona, 2w+12)

Section 52:  Bob Allan (Dapto, 3w+12)

Section 53:  Gary Sampson (Shell, 3w+37)

Smartphone
Tablet - Narrow
Tablet - Wide
Desktop